Kaspersky Mobile Security

Kaspersky Mobile Security

تولید کننده:Kaspersky
مدل کالا:Kaspersky Mobile Security
موجودی:موجود نیست

Kaspersky Mobile Security ( کسپرسکی موبایل سکیوریتی ) :

حفاظت از حریم خصوصی- تنها برای خود شما

کنترل کامل تماس ها و شماره هایی که می خواهید محرمانه بمانند در دستان شما قرار خواهد گرفت. می توانید تنها با فشار یک دکمه تمامی اطلاعات موجود در دفترچه تلفن، پیام های کوتاه، و گزارش تماس های خود را از نظر پنهان کرده و یا در معرض دید دیگران قرار دهید .

راهنمایی جهت : آنتی ویروس برای اندروید

تعیین موقعیت گوشی های گم شده و به سرقت رفته

با استفاده از قابلیت GPS Find این محصول می توانيد موقعیت دقیق گوشی گمشده و یا به سرقت رفته خود را بیابید.

ايمني تماس ها، عکس ها و فایل های گوشی در مقابل دسترسی غیرمجاز

کاربران این محصول می توانند تمامی دارایی های دیجیتال خود را در فولدرهای کدگذاری شده ذخیره نموده و در صورت گم شدن و یا به سرقت رفتن گوشی، آن را از راه دور مسدود نموده و یا پاک کنند.

کنترل والدين

می توانيد تماس های تلفنی و پیام های کوتاه کودکان خود را محدود نموده (برای مثال شماره های پرهزینه و ویژه که خدمات خاصی ارائه می دهند را مسدود نمایيد) و همچنین با استفاده از قابلیت موسوم به GPS Find آن از موقعیت فرزندان خود آگاهی یابيد.

حفاظت از گوشی های هوشمند در مقابل بدافزارها و حملات شبکه

این محصول هرآنچه برای حفاظت از گوشی در مقابل انواع آسیب ها مورد نیاز است را به کاربر ارائه می دهد که از آن جمله می توان به قابلیت اسکن آني بدافزار ، بروز رسانی خودکار، مسدود نمودن اتصالات خطرناک شبکه و بسیاری دیگر اشاره نمود.

حفاظت ضد سرقت

کاربران این محصول می توانند تنها با فشردن یک دکمه، شماره مورد نظر خود را با عنوان "محرمانه" علامت گذاری نمایند و این بدان معناست که هیچگونه اثری از آن شماره در لیست تماس های گوشی، پیام های کوتاه، و گزارش تماس ها نمایش داده نخواهد شد. به این ترتيب دیگر افرادی که از گوشی شما استفاده می کنند تنها آن چیزی را می بینند که شما می خواهید.
پشتيباني از دفترچه تلفن هم روي حافظه گوشي و هم روي سیم کارت
کلمه عبور محافظت شده

فعال نمودن وضعیت Privacy Protection

به صورت دستی
به صورت خودکار و پس از یک بازه زمانی از پیش تعریف شده
از راه دور و از طریق ارسال یک پیامک مخصوص به گوشی

قابلیت ضد سرقت

چنانچه گوشی شما به سرقت رفت یا آن را گم کردید ، می توانید آن را از دور مسدود نمایید. کافیست یک پیامک از پیش تعریف شده به گوشی خود ارسال نمایید؛ به این ترتیب موبايل شما مسدود خواهد شد و هیچکس نمی تواند به محتوای داخل آن دسترسی پیدا کند. حتی می توانید در صورت تمایل و از راه دور، اطلاعات موجود در گوشی خود را پاک کنید.
قابلیت جدید! می توانید پیامی خاص را روي گوشی خود تنظیم نمایید تا در صورت مسدود شدن گوشی، بر روی نمایشگر آن نشان داده شود و به این ترتیب هرگاه یکی از شهروندان مطیع قانون گوشی شما را پیدا کرد آن را به شما باز گرداند.
کاربران این محصول می توانند به موجب قابلیت GPS Find آن موقعیت گوشی خود را مشخص نمایند. برای این منظور کافیست، آنان یک پیامک با کلمه عبور مناسب به گوشی گم شده خود ارسال نموده و از طریق لینک دریافتی Google Maps، موقعیت دقیق گوشی خود را بیابند.
نخستین کاری که یک سارق به صورت طبیعی انجام می دهد، خارج نمودن سیم کارت گوشی سرقتی است. اما حتی با وجود تعویض سیم کارت هم، قابليت موسوم به SIM Watch این محصول بلافاصله گوشی را مسدود نموده و با استفاده از آن شماره جدید را برای شما ایمیل می کند.

رمزنگاری

میزان امنیت اطلاعات حساس موجود در گوشی خود را یک پله افزایش دهید. فولدرهای مورد نظر برای کد گذاری و اختصاص کلمه عبور را در گوشی خود انتخاب نمایيد. حتی اگر فولدر مورد نظر شما بر روی کارت حافظه گوشی ذخیره شده باشد هم بدون در اختیار داشتن کلمه عبور صحیح، امکان دسترسی به آن از طریق یک گوشی و یا کامپیوتر دیگر وجود نخواهد داشت.

ضد هرزنامه

آیا تماس ها و پیام های غیرضروری بی موقع شما را هم آزرده می کند؟ خودتان تصمیم بگیرید که چه افرادی به شما زنگ بزنند و یا برایتان پیامک ارسال کنند. اين برنامه امکان اجرای Anti-Spam در وضعیت Whitelist یا لیست سفید ( تنها تماس ها و پیام های مربوط به شماره های مشخص شده را دریافت می کند) و Blacklist یا لیست سیاه (تمامی تماس ها و پیام ها به استثنای آنهایی که در لیست مشخص شده است را می پذیرد) را دارد.

کنترل والدين

برنامه Kaspersky Mobile Securityپس از نصب بر روی گوشی فرزند شما، می تواند تماس ها و پیامک های فرزندتان به شماره های ناخواسته از قبیل خطوط ویژه تلفن با هزینه بالا را مسدود نماید. با استفاده از قابلیت GPS Find این محصول هم می توان از موقعیت دقیق فرزندتان در هر بازه زمانی از شب و روز اطلاع یافت.

فایروال و محافظ ضدبدافزار

برنامه Kaspersky Mobile Security هر آنچه برای حفاظت از گوشی خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد: حفاظت در لحظه در برابر بدافزارها، اسکن گوشی در زمان دلخواه و یا به صورت زمان بندی شده برای یافتن ویروس، بروز رسانی خودکار گوشی به صورت بیسیم، و مسدود نمودن اتصالات خطرناک شبکه در سطح امنیتی از پیش تعریف شده.

لطفا جهت تست و بررسی برنامه ، با استفاده از لینک زیر نسخه آزمایشی (30 روزه ) را دریافت نموده و نصب نمایید . در صورت تمایل می توانید جهت خرید لایسنس یک ساله ، با ما تماس بگیرید .

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه این کالا در سایت سازنده آن  ، می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب