بیمه موبایل و تبلت

فروشگاه آنلاین راد پردازش ، در راستای ایجاد رضایتمندی هر چه بیشتر و انجام خریدی مطمئن و بدون دغدغه برای خریداران محترم ، خدمتی جدید را معرفی و به خدمات سایت اضافه نموده است .

یکی از مسایلی که بسیاری از خریداران محترم را در هنگام خرید وسایل الکترونیکی سردرگم کرده و دچار تردید در انتخاب می نماید ، گارانتی و پشتیبانی های متعدد وسایل می باشد .

متاسفانه بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران فاقد گارانتی بوده ، یا توسط شرکت های مختلف و با تعاریفی یک طرفه ، سلیقه ای و از پیش تعیین شده ، از جانب آنها ارایه می شوند . که در بسیاری موارد پس از مراجعه ، امکان دریافت خدمات مطلوب وجود ندارد .

لازم به ذکر است ، در صورتیکه شرایط گارانتی هم بطور کامل لحاظ شوند ، ولی هیچ گارانتی آسیب های فیزیکی ، آب خوردگی و... را پوشش نمی دهد . بسیاری از خرابی ها نیز ناشی از مواردی از همین قبیل است .

لطفا جهت خرید بیمه نامه سامان بصورت آنلاین بر روی تصویر زیر کلیک فرمایید :

  

پس اگر می خواهید با آرامش خیال و بدون نگرانی از وسایل دیجیتال خود لذت ببرید ، کافی است یک بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی  برای گوشی موبایل یا تبلت خود بخرید . 

امروزه شرکت های مختلفی اقدام به صدور بیمه نامه برای تجهیزات الکترونیکی می نمایند . و هر یک شرایط ، تعاریف و فرانشیزهای خاصی را برای ارایه خدمات خود تعریف می کنند . پس قبل از خرید ، ابتدا به دقت به جزییات شرایط هر بیمه نامه توجه نمایید ، تا با آگاهی کامل خرید نمایید .

این گواهی بیمه نامه شامل پوشش هایی فراتر از گارانتی ، برای دستگاه های با و یا فاقد گارانتی می باشد . در صورت وقوع خسارت ، تلفن همراه و یا تبلت شما دارای پوشش پرداخت نقدی خسارت و یا جبران هزینه های تعمیرات است. مواردی که تحت پوشش بیمه قرار می گیرند ، خطراتی شامل :

ضربه فیزیکی  

 

هرگونه آب دیدگی 

   سرقت با شکست حرز

( به زودی)

   

نوسانات ولتاژ برق 

آتش سوزی و بلایای طبیعی   

جزییات بیمه نامه و گارانتی تجهیزات الکترونیکی :

مدت زمان پوشش بیمه و گارانتی : 

یک سال از زمان صدور کارت بیمه

بیمه و گارانتی تجهیزات الکترونیکی ما برای چه وسایلی صادر می شود :

 موبایل : Apple 

 تبلت : Apple , Samsung , Lenovo , Sony , Asus

تمامی نوت بوک ها به جز HP و Dell

خطرات تحت پوشش کارت گارانتی و بیمه نامه :

ضربه و شکست فیزیکی ، هرگونه آب دیدگی و نفوذ مایعات به داخل دستگاه ، سرقت با شکست حرز از منزل یا محل کار ( عدم پوشش سرقت از ماشین یا دست ) ، نوسانات ولتاژ برق و اتصال کوتاه، آتش سوزی، سیل ، زلزله صاعقه و انفجار تحت پوشش گواهی بیمه نامه می باشد.

استثنائات گواهی بیمه نامه :

- پوشش بیمه ه­ای خطرات مذکور ویژه گوشی تلفن همراه ،تبلت و نوت بوک می باشد  و لوازم جانبی گوشی (باطری، انواع سیم، قاب­های پشت و رو، اشکالات نرم­ افزاری ناشی از نصب نرم­افزار خارج از واحد خدمات پس از فروش شرکت اتصالات) را شامل نمی شود.

- عیوب ذاتی (موارد تحت پوشش گارانتی ) ، خسارتهای عمدی و خسارتهای ناشی از استفاده ناصحیح به هیچ وجه تحت پوشش این گواهی بیمه نامه نمی باشند .

نحوه محاسبه و پرداخت خسارت :

در صورت بروز خسارت کلی و نیاز به تعویض گوشی تلفن همراه ، پرداخت خسارت با کسر 25 درصد ارزش گوشی به عنوان فرانشیز جهت خسارت کلی انجام می شود .

-  بیمه ما بر خلاف بسیاری از شرکت ها ، هزینه ای بابت استهلاک ماهیانه کسر نمی کند .

- در صورت نیاز به انجام تعمیرات ( خسارت جزئی ) ، هزینه تعمیر با کسر 10 الی 15 درصد ارزش وسیله به عنوان فرانشیز ، تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرد .

- هر دستگاه، در طول اعتبار بیمه نامه ، حداکثر امکان یک بار استفاده از خدمات بیمه نامه را دارد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت خسارت :

جهت تشکیل پرونده ، تکمیل مدارک و دریافت خسارت ، ارایه دستگاه ،  جعبه ، شارژر ، و سایر لوازم اضافی ،  اصل فاکتور و گواهی بیمه نامه و کارت ملی  الزامی می باشد .

- در صورت وقوع حادثه و نیاز به استفاده از خدمات بیمه ، لطفا با دفتر مرکزی شرکت تجارت نوین نماینده انحصاری تجهیزات الکترونیکی بیمه ما به شماره تلفن  02188850147   تماس حاصل فرمایید .