بیمه سامان طرح  C Plus

بیمه سامان طرح C Plus

مدل کالا:طرح C Plus
موجودی:موجود نیست

سامان حامی ، جدیدترین نسل گواهی بیمه نامه موبایل ، تبلت و لپ تاپ است که توسط "مرکز تخصصی صدور و پشتیبانی بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان" با همکاری شرکت خدمات بیمه‌ای سامان تدبیر حامی (سهامی خاص) ارائه‌‌ می‌شود.

کارشناسان بیمه سامان برای طراحی سامان حامی از سال‌ها تجربه صدور بیمه نامه موبایل ، تبلت و لپ تاپ در داخل کشور و بررسی کامل ترین و به روز ترین انواع این بیمه نامه که در بازارهای بین المللی توسط شرکت های صاحب نامی مانند Apple Care ، Square Trade ، Fido ، .... عرضه‌‌ می‌شود ، استفاده شده است.
در یک نگاه کلی، ویژگی های منحصر به فرد سامان حامی را‌‌ می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد :
سامان حامی ، اولین برند تخصصی بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی کشور و یک محصول کاملا نو آورانه است که با رویکرد کارآفرینی و ایجاد زنجیره ارزش طراحی شده است.

به جرات‌‌ می‌توان ادعا کرد که سامان حامی برای اولین بار امکان ارائه یک محصول بیمه‌ای تخصصی را به صورت کالای ملموس و قابل عرضه در ویترین های حقیقی و مجازی را فراهم کرده و به راحتی‌‌ می‌تواند به سبد خرید اضافه و از سرمایه مردم حفاظت کند.
کلیه فرآیندهای ثبت مشخصات دستگاه ، بررسی فنی ، صدور گواهی بیمه نامه ، ثبت خسارت و پیگیری دریافت خسارت به صورت آنلاین در نرم افزار اختصاصی سامان حامی که بر اساس آخرین دستاوردهای تکنولوژی اطلاعات طراحی و اجرا شده است، انجام‌‌ می‌شود.

نحوه خرید و فعال سازی بیمه سامان حامی :

ابتدا با توجه به قیمت روز دستگاه خود  یکی  از بسته های بیمه سامان حامی را انتخاب و خرید نمایید .

تفاوت بسته های مختلف صرفا قیمت دستگاه شما می باشد و هیچ تفاوتی دیگر از نظر پوشش بیمه و محتویات با هم ندارند .

هر بسته بیمه سامان حامی شامل آیتم های زیر  می باشد :

بسته بصورت فیزیکی برای شما ارسال می شود و  می توانید بصورت آنلاین از طریق ثبت لایسنس داخل بسته در لینک زیر مراحل ثبت نام و فعال سازی بیمه را به ترتیب و پشت سر هم در داخل سایت بیمه انجام دهید :

ثبت گواهی بیمه نامه سامان حامی

هدایای ویژه خرید بیمه موبایل ، تبلت و لپ تاپ سامان :

به همراه بیمه موبایل و تبلت سامان حامی ، هدایای زیر نیز به شما تقدیم می شود :

هدیه بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی وب سایت سامان حامی

به همراه گواهی بیمه نامه سامان حامی، علاوه بر اینکه موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما تحت پوشش بیمه قرار‌‌ می‌گیرد، هدیه بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی شرکت بیمه سامان نیز به شما تقدیم‌‌ می‌شود.
با هدیه بیمه نامه آتش سوزی منزل مسکونی، منزل مسکونی شما تا سقف 200،000،000 ریال توسط شرکت بیمه سامان تحت در مقابل خطرات آتش سوزی، صاعقه و انفجار تحت پوشش قرار‌‌ می‌گیرد.

برای دریافت هدیه بیمه نامه آتش سوزی خود، کافیست اطلاعات منزل مسکونی مورد نظر را هنگام ثبت مشخصات موبایل، تبلت و لپ تاپ خود جهت صدور گواهی بیمه نامه سامان حامی با دقت تکمیل فرمایید.

تخفیف مازاد بیمه نامه خودرو وب سایت سامان حامی

با در اختیار داشتن گواهی بیمه نامه سامان حامی، شما‌‌ می‌توانید از تخفیف مازاد برای تهیه بیمه نامه شخص ثالث و بیمه نامه بدنه خودرو در تمام نمایندگی های رسمی شرکت بیمه سامان در سراسر کشور برخوردار شوید :
تخفیف بیمه نامه شخص ثالث : معادل 2.5%
تخفیف بیمه نامه بدنه خودرو :
معادل 25% تخفیف ویژه برای خودروهای 20 تا 100 میلیون تومان
30% تخفیف ویژه برای خودروهای بالای 100 میلیون تومان
توضیح : صدور بیمه نامه شخص ثالث و بدنه مطابق ضوابط شرکت بیمه سامان صورت‌‌ می‌پذیرد.

برای اطلاع از ضوابط صدور و استفاده از تخفیف بیمه نامه خودرو، کافیست با گواهی بیمه نامه سامان حامی و کوپن های تخفیف درون جعبه، به یکی از نمایندگی های رسمی شرکت بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

هدیه اشتراک آنتی ویروس وب سایت سامان حامی

به پاس اعتمادی که به سامان حامی داشته اید، به همراه گواهی بیمه نامه موبایل، تبلت و لپ تاپ هدیه یکسال اشتراک آخرین نسخه Quick Heal Antivirus Pro به شما تقدیم‌‌ می‌شود. شما به راحتی‌‌ می‌توانید از این آنتی ویروس برای محافظت از دستگاه های خود استفاده نمایید.

در طول 21 سال شرکت تجاری کوییک هیل، بر روی ارائه راهکارهای امنیتی کامپیوتر و شبکه متمرکز شده است. نمونه کارهای فعلی از راهکار امنیتی مبتنی بر فناوری ابری و راهکارهای پیشرفته یادگیری ماشین متوقف کردن تهدیدات، حملات و ترافیک های مخرب قبل از حمله فعال کنید. این عمل به طور قابل توجهی استفاده از منابع سیستم را کاهش‌‌ می‌دهد و به تایید کارشناسان، امروزه آنتی ویروس کوییک هیل یکی از بهترین و امن ترین آنتی ویروس‌ها بود و به روز رسانی آن برای دارندگان گواهی بیمه سامان حامی کاملا رایگان است.

  با تهیه گواهی بیمه نامه سامان حامی ، به راحتی موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود را در برابر خطرات :

ضربه فیزیکی و شکست

با تهیه گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از ضربه فیزیکی و شکسته شدن دستگاه باشد تحت پوشش بیمه سامان قرار می گیرد.

آب خوردگی و نفوذ مایعات

گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از آب خوردگی و نفوذ مایعات به دستگاه باشد را جبران می کند.

نوسانات ولتاژ برق

گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما به دلیل نوسانات ولتاژ برق باشد را تحت پوشش قرار می دهد.

سرقت

گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده ناشی از سرقت موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما را جبران می کند.

بلایای طبیعی ( سیل ، طوفان ، زلزله)

گواهی بیمه نامه سامان حامی، خسارت وارده به موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما که ناشی از بلایای طبیعی ( سیل، طوفان، زلزله و ... ) باشد را جبران می کند.


 

پاسخ به سوالات متداول درباره بیمه موبایل و تبلت سامان حامی

1- آیا سامان حامی ، هزینه تعویض موبایل ، تبلت و لپ تاپ را به من پرداخت می کند ؟

بله . در صورتیکه به تایید کارشناسان مراکز خدمات تخصصی طرف قرارداد ، امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد ( خسارت کلی) ، هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه نامه به شما پرداخت می شود. برای خسارات جزیی 20 درصد فرانشیز و برای خسارت کلی ( شامل تعویض دستگاه یا سرقت آن ) 30 درصد فرانشیز کسر می گردد .
2-اگر برای دستگاه من حادثه ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه سامان حامی خود برای جبران خسارت استفاده کنم ، آیا گواهی بیمه نامه من باطل می شود؟

خیر. رضایت شما برای ما در اولویت قرار دارد و شما امکان 2 بار استفاده از گواهی بیمه نامه خود مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه نامه را دارید.
3-آیا هنگام محاسبه و پرداخت خسارت ، از ارزش دستگاه من استهلاک کسر می شود ؟

خیر. این حق شما است که خسارت خود را بر اساس ارزش روز دستگاه خود دریافت کنید. محاسبه و پرداخت خسارت در سامان حامی بر اساس ارزش روز دستگاه و کسر فرانشیز مطابق شرایط مندرج در گواهی بیمه نامه صورت می پذیرد.

4-من در تهران سکونت ندارم. آیا برای استفاده از خدمات فنی شما باید حضورا مراجعه کنم؟

خیر . کافیست با شماره تلفن ۴-۸۸۸۵۰۷۹۲(۰۲۱) تماس بگیرید تا هماهنگی برای دریافت دستگاه حادثه دیده از منزل و یا محل کار شما انجام شود. بعد از تعمیر هم دستگاه در منزل و یا محل کار به شما تحویل می شود.

خدمات دریافت و ارسال ما از منزل به منزل (Door to. Door) سراسر کشور را به صورت رایگان پوشش می دهد.
5-من در تهران ساکن هستم. آیا برای تحویل و دریافت دستگاه خود باید حضورا مراجعه کنم؟

بله. لطفا به “مرکز تخصصی صدور و پشتیبانی بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان “ واقع در میدان آرژانتین ، بلوار عماد مغنیه ، تقاطع زاگرس( روبروی کانون وکلای دادگستری) طبقه همکف مراجعه فرمایید.
6-مدت زمانی که تعمیر دستگاه من طول می کشد چقدر است ؟

مراکز خدمات فنی ما سعی بر آن دارند که ظرف مدت یک هفته کاری نسبت به تعمیر و تحویل دستگاه شما اقدام کنند.

مدت زمان دقیق انجام تعمیرات بستگی به نوع خسارت وارده و قطعات یدکی مورد نیاز دارد و ممکن است در بعضی موارد خاص طولانی تر شود. اطمینان از کیفیت انجام تعمیرات و رضایت شما برای ما بالاترین اولویت را دارد.
7-آیا گواهی بیمه سامان حامی مختص دستگاه های نو است ؟

خیر. در صورت تایید سلامت دستگاه توسط کارشناسان فنی سامان حامی، دستگاه های دست دوم هم تحت پوشش قرار می گیرند.
8-آیا پس از خرید بسته سامان حامی ،برای ثبت مشخصات دستگاه و صدور گواهی بیمه نامه می بایست مراجعه حضوری داشته باشم ؟

کافی است یکی از بسته های سامان حامی را متناسب با ارزش دستگاه خود از فزوشگاه های معتبر خزیداری نمایید و خود به صورت آنلاین مشخصات دستگاه را در ثبت و گواهی بیمه نامه را صادر تمایید.

برای این کار کافی است در قسمت ثبت گواهی بیمه نامه ( بالای صفحه) ، شماره سریال کارت گواهی بیمه نامه و مشخصات دستگاه خود را وارد نمایید.
9-آیا خسارت های وارده به دستگاه من فقط در داخل کشور تحت پوشش سامان حامی است ؟

خیر. با خیال راحت از دستگاه خود در سفرهای خارجی استفاده کنید. در صورت بروز حادثه، می توانید پس از بازگشت به کشور به مراکز خدمات طرف قرارداد مراجعه نموده و یا با دفتر مرکزی شرکت Zola Mobile Inc در کشور کانادا تماس حاصل فرمایید.

10-آیا شما مراکز خدمات طرف قرارداد دارید ؟

خیر . کیفیت ارائه خدمات به شما برای ما بسیار مهم است. به همین منظور ارائه خدمات فنی صرفا در “ مرکز تخصصی صدور و پشتیبانی بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان” به شما عرضه می شود.

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب