درباره ما

فروشگاه آنلاین راد پردازش در زمینه تامین کالاهای روز و مورد نیاز ، کامپیوتر فعالیت خود را در سال 1390 آغاز کرده است . با توجه به اینکه سیستم های کامپیوتر رومیزی (PC) رو به کاهش بوده و در حال انقراض می باشد ، و استقبال از سیستم های جدیدتر و یکپارچه مانند : لپ تاپ ، کامپیوتر بدون کیس (All In One ) و تبلت به شکلی فزاینده رو به افزاش است ، در فروشگاه آنلاین راد پردازش ، سیستم های جدید مذکور مورد توجه و تمرکز قرار گرفته است .

تمامی کالاهای ارایه شده در فروشگاه آنلاین راد پردازش ، منتخبی از بهترین کالاهای اصلی همراه با گارانتی های معتبر و پاسخگو می باشند . برای تک تک کالاهای موجود در سایت ، لینک سایت مرجع قرار داده شده ، که شما فقط با یک کلیک می توانید کالای مورد نظر خود را در سایت سازنده آن مطالعه نموده و دیگر نیازی به جستجو و یافتن سایت تولید کننده محصول نخواهید داشت . علاوه بر این تاریخچه تمامی برندهای تولید کننده نیز در سایت بیان شده ، تا در صورتیکه آشنایی کافی با برندها ندارید ، اطلاعاتی اجمالی در مورد برندها کسب نموده و با اطمینان و آگاهی خرید نمایید . 

دنیای امروز ، دنیای ارتباطات است ، و امروزه کمتر کامپیوتری است که به اینترنت متصل نباشد و یا از طریق فلش و هارد دیسک تبادل اطلاعات با سایرین نداشته باشد ، تمامی این راههای ارتباطی ضروری و اجتناب ناپذیر هستند ، ولی یک دغدعه همواره در این میان وجود دارد ، آن هم خطر ابتلا به انواع ویروس ، Worm , Malware و... می باشد . حفظ ایمنی سیستم یکی از نیازهای اولیه یک سیستم کامپیوتری می باشد . از این رو استقبال به خرید و استفاده از آنتی ویروس های اورجینال و اصلی که سیستم شما را برای یکسال بیمه می نماید ، روز به روز بیشتر شده و کاربران بیشتر رو به خرید آنتی ویروس های اصلی و معتبر می آورند .

فروشگاه آنلاین راد پردازش ، کاملترین مجموعه از آنتی ویروس های معتبر و فعال در بازار را برای انواع سیستم های خانگی ، تبلت ، موبایل و حتی شبکه های بزرگ و سازمانی ارایه می نماید . با توجه به محدودیت هایی که تحریم های بین المللی علیه ایران اعلام نموده ، توجه به این نکته در هنگام بررسی و انتخاب انتی ویروس اورجینال ،  بسیار ضروری است ، که آنتی ویروسی با برند معتبر که دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو باشد را حتما انتخاب نمایید ، تا در صورت بروز مشکلات احتمالی ، دچار سردرگمی نشوید .  

تمامی آنتی ویروسهای ارایه شده در فروشگاه آنلاین راد پردازش ، با گارانتی های معتبر و پاسخگو می باشند ، و برای اولین بار ، ویژگیهای فنی تمامی آنتی ویروس ها بصورت دقیق و جزیی ، در سایت راد پردازش قید گردیده و می توانید با انجام مقایسه بین مارک ها و انواع مختلف آنتی ویروس ، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید . در ضمن نسخه آزمایشی یک ماهه ( Trial Version ) تمامی آنتی ویروس ها در سایت موجود می باشد و می توانید پس از دانلود و استفاده رایگان یک ماهه برنامه مورد نظر خود ، خریدی مطمئن انجام دهید . 

شایان ذکر است که سایت راد پردازش از سازمان توسعه و تجارت وزارت بازرگانی ، نماد اعتماد الکترونیکی دریافت نموده تا شما با اطمینان کامل خرید نمایید . در ضمن سایت دارای گواهی نامه SSL نیز می باشد ، تا در خصوص ورود اطلاعات خود نیز هیچ نگرانی نداشته باشید .

 

با سپاس و احترام

مدیریت

علی راد