Apple Watch

Apple Watch

تولید کننده:Apple
مدل کالا:Apple Watch
موجودی:به زودی

گزینه های در دسترس

انتخاب رنگ و مدل:
ساعت هوشمند اپل Apple Watch

کلیپ رسمی معرفی سایت اپل در مورد ساعت اپل APPLE WATCH :

ساعت اپل با سه بدنه مختلف تولید می شود : استیل ضد زنگ (stainless steel) ، آلومینیوم و طلای 18 عیار که علاوه بر زیبایی از مقاومت بالایی نیز جهت استفاده روزمره برخوردار هستند . هر یک از این بدنه های مختلف در دو رنگ متفاوت نیز عرضه می شود .

Apple Watch به سه کلاس کلی تقسیم می شود :   Apple watch sport با بند های ورزشی٬ Apple Watch edition با بدنه طلایی ( روکش طلای ۱۸ عیار ) و Apple Watch با بند های چرمی و نسخه معمولی و مناسب مد با بدنه مشکی یا نقره ای با بند های فلزی عرضه می شود . اپل در پاسخ به سلایق مختلف، شش نوع بند ساعت مختلف با رنگ و جنس‌های مختلف معرفی کرده است که می‌توانند به سادگی به بدنه اصلی ساعت، متصل شوند.

یکی از خصوصیات منحصر به فرد Apple Watch چهار سنسوری است که در پشت بدنه آن دیده می شوند. اما این چهار سنسور چه وظیفه ای دارند و چگونه به ساعت اپل کمک می کنند که بتوانند پالس های قلبی و سایر اطلاعات سلامت کاربر را ردگیری کند؟

این چهار سنسور سنسورهای مادون قرمز (Infra RED)، سنسور نور مرئی LEDS به همراه دو سنسور تصویری هستند که با کمک هم می توانند ضربان قلب را تشخیص دهند. با کمک اطلاعات حاصل از این چهار سنسور، اپل می تواند مواردی قابل فهم از وضعیت ضربان قلب و حرکات فیزیکی ما در طول روز و شب را استخراج کند.

اما اپل این چهار سنسور را تنها برای شناسایی ضربان قلب در ساعتش تعبیه نکرده است. در ساعت یک شتاب سنج داخلی نیز وجود دارد که حرکات ما را ثبت می کند. و از آنجا که ساعت به آیفون متصل است با کمک WiFi و GPS می توانیم از جایی که میرویم نیز آگاه شویم. بدین ترتیب تنها با استفاده از این ساعت و یک آیفون یک پکیج کامل از ابزارهای ردگیری وضع سلامت را به همراه خواهیم داشت که در کنار ردگیری اطلاعات، حتی می توانند میزان کالری مصرفی ما را نیز تخمین بزنند.

زمان کارکرد با هر بار شارژ :

با هر بار شارژ کامل ساعت اپل ، می توانید تا 48 ساعت بعنوان ساعت ،  6.5 ساعت جهت گوش کردن به موسیقی ، 3 ساعت مکالمه ، 6.5 ساعت تمرینات ورزشی و تا 72 ساعت در حالت آماده بکار استفاده نمایید .

برنامه ها و عملکردهایی که بصورت پیش فرض روی ساعت اپل قرار دارد :

مجموعه 18 مدل ساعت های اپل را در زیر ملاحظه کنید :

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب