COGITO Watch

COGITO Watch

ساعت هوشمند کوگیتو (COGITO Watch) :

کمپانی ConnectedDevice  شرکتی می باشد که در زمینه طراحی و تولید لوازم جانبی قابل حمل مانند انواع ساعت ، شارژر همراه و هدست های بلوتوث فعال می باشد .یکی از محصولات این کمپانی ساعت های هوشمند COGITO مباشد .این ساعت در دو مدل POP و CLASSIC تولید می شود .  Cogito POP مطابق با مد روز طراحی شده است و این طراحی  آنقدر خوب بوده که توانسته  جایزه نو آوری در بخش طراحی و مهندسی CES 2014 را نیز دریافت نماید .

این مجموعه جدید برای افرادی با بودجه معمولی در نظر گرفته شده و رنگ های متنوعی نیز دارد و به همین خاطر افراد بیشتری نیز میتوانند آن را در اختیار بگیرند. این ساعت  قابلیت اتصال به گوشی های اندرویدی و محصولات اپل را دارد و با در اختیار داشتن چندین LED، شما را از وقایع در حال رخ دادن (تماس های دریافتی، پیغام ها و رویداد های ثبت شده در تقویم) با خبر میکند. Cogito POP حتی میتواند دوربین را فعال ساخته یا موسیقی در حال پخش روی گوشی را کنترل نماید.

اسمارت واچ کوگیتو پاپ نیازی به شارژ کردن مداوم ندارد، زیرا این محصول از یک باتری ساعتی معمولی استفاده کرده و به گفته سازنده آن، میتواند بیش از یک سال عمر کند. در ضمن این محصول به صورت ضد آب نیز طراحی شده تا همواره همراه شما باشد .

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس: