دستبند ورزشی UP Move

دستبند ورزشی UP Move

تولید کننده:JAWBONE
مدل کالا:دستبندUp Move
موجودی:موجود نیست

گزینه های در دسترس

انتخاب دستبند:

گارانتی:


انتخاب رنگ :


کالاهای مرتبط (14)

دستبند هوشمند سلامتی UP Move محصول شرکت JAWBONE

 شرکت Jawbone که به خاطر طراحی و تولید لوازم جانبی مفهومی و ویژه در بازار گجت‌ها شناخته می‌شود، به تازگی یک محصول جدید و جالب را به بازار معرفی کرده است. 

دستبند های UP , UP24 جز مطرح ترین دستبندهای ورزشی و لاغری می باشد که منتخب بسیاری از سایت های معتبر می باشد .

 محصول جدید این شرکت UP Move می باشد . Move علاوه بر اینکه امکان استفاده بعنوان ساعت و دستبند را دارد ، امکان اتصال به گوشه لباس ، کیف و... را نیز دارد ، که همین موضوع باعث سهولت استفاده این کار می باشد .

این دستبند مجهز به یک سیستم هوشمند مبتنی بر اپلیکیشن و برنامه کاربردی است که امکان دنبال و پیگیری کردن فعالیت‌های روزمره افراد را برای آنها فراهم می‌آورد. 

این دستبند دارای باتری لیتیوم سکه ایCR2032 داخلی می باشد که آن را از شارژ مداوم بی نیاز کرده و باتری آن تا 6 ماه جوابگو مصارف شما می باشد .

این گجت با بلوتوث نسخه 4 داخلی که دارد ، اطلاعات ورزشی و خواب شما را به موبایل یا تبلت شما منتقل می کند .

وزن بسیار سبک Jawbone UP Move فقط 6.8 گرم می باشد ، که باعث می شود شما فراموش کنید ، چنین گجتی همراه شماست .

نسبت به پاشیدن آب نیز مقاوم می باشد ، ولی برای شنا و حمام مناسب نیست .

با داشتن 12 چراغ LED سفید ، 1 عدد نارنجی و 1 عدد آبی ، می توانید روی سطح آن میزان فعالیت خود ، ساعت و وضعیت خواب را ملاحظه نمایید .

این دستبند می‌تواند تمامی گام‌های کاربر را شماره کرده و در نهایت سطح فعالیت‌های جسمی وی را تعیین نماید، از این گذشته این برنامه می‌تواند میزان غذا و نوشیدنی مصرفی کاربر را ثبت و ضبط نماید.

 این دستبند می‌تواند تعداد ساعاتی که کاربر می‌خوابد را اندازه‌گیری نماید و حتی میزان فعالیت‌های وی در حین خواب را نیز ثبت و ضبط کند، که شامل غلت خوردن، جابجا شدن یا دیگر تحرکات شبانه باشد!

می‌توانید روز بعد به وب سایت UP مراجعه کرده و گزارش مربوطه که حاوی تمامی حرکات و فعالیت‌ها است را مشاهده نمایید. این گزارش همچنین از طریق برنامه کاربری iOS یا اندروید UP نیز در دسترس کاربر خواهد بود. به کمک این آمار و ارقام می‌توانید دریابید که چه عواملی بر خواب‌تان تأثیر می‌گذارند تا با رفع این موانع خواب راحتی را تجربه نمایید.

معرفی دستبند هوشمند سلامتی UP Move محصول شرکت JAWBONE :

دستبند UP قابلیت برقراری ارتباط با تلفن شما را به صورتی ساده برقرار خواهد ساخت. UP به شما کمک خواهد کرد تا بدانید که چگونه راه رفته اید، چگونه غذا خورده اید و شب را چگونه خوابیده‌اید .

UP برای شما دیدگاه جدیدی را می‌گشاید و به شما کمک خواهد کرد که هر روزتان بهتر از روز گذشته باشد. شما قادر خواهید بود با نصب اپلیکیشن UP بر روی گوشی خود، اطلاعات لازم را درباره ی اینکه چگونه راه رفته اید، غذا خورده اید و چگونه خوابیده اید،  به دست آورید. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا ارتباطات و الگوهایی را بین فعالیتهای شب و روز خود پیدا کنید.

ویژگی ها دستبند هوشمند سلامتی UP Move محصول شرکت JAWBONE :

 موتور درون نگر(Insight Engine): کشف ارتباط و الگوهای فعالیت شما به صورت روزانه
 اطلاعات فعالیتهای بیرونی شما از هر نوع: میزان کالری از دست رفته، شدت آن و آیتم های بیشتر
 پیگیری غذاها و نوشیدنی ها(Food and Drink tracking)
 Sleep Tracking: به طرز بسیار هوشمندانه ای، ساعتهای خواب شما را track خواهد کرد و به شما خواهد گفت که چه زمانی خواب شما سَبُک بوده، چه زمانی به خوابی عمیق فرو رفته بودید و چه زمانی از خواب پریده بودید.
 آلارم هوشمند+چُرت زدن (Power NAP): دستبند با ویبره ای به شما اعلام می‌کند که چه زمانی چرخه خواب شما کامل شده است و شما خواب بهینه را انجام داده اید.  در این حالت شما احساس راحتی و سرحال بودن را تجربه خواهید کرد.
 SYNC: ارتباط گرفتن ساده از راه  Bluetooth Smart
 Day and Night form factor
 ردیابی خلق و خو (Mood Tracking): ثبت اطلاعات خلق و خوی شما و کشف ارتباطاتی که تاثیر بر چگونگی خلق و خوی شما دارد.

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب