ESET Cyber Security

ESET Cyber Security

تولید کننده:ESET
مدل کالا:Cyber Security
موجودی:موجود نیست

گزینه های در دسترس

تعداد کاربر ( مبالغ پایین به قیمت نسخه تک کاربره اضافه می شود ):


نرم افزار امنیتی
سازنده نرم افزار ESET
نوع نرم افزار امنیتی Antivirus
نسخه نرم افزار 10.8
تعداد سیستم قابل پشتیبانی 1
تعداد سال قابل استفاده 1
محافظت از USB
دیوار آتش(Firewall)
نظارت والدين بر دسترسي كودكان به اينترنت
جلوگيري از ايميل‌هاي ناخواسته (Spam)
مدیریت کلمه عبور
پشتیبان گیری و بازیابی خودکار از اطلاعات
صفحه کلید مجازی جهت جلوگیری از سرقت اطلاعات
رمزگذاری روی فایل ها
بهینه ساز سیستم

ESET Cyber Security 

 

راهکار امنیتی سازگار با سیستم عامل "Mac"

نرم افزار "ESET Cybersecurity" با طراحی منحصر به فرد جهت حفاظت از رایانه های مجهز به سیستم عاملهای "Mac OS" طراحی و ارائه گردیده است. نصب آسان، رابط گرافیکی کاربر پسند، قدرت بالای ویروس یابی، استفاده حداقلی از منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم از مهمترین امکانات و ویژگیهای موجود در این محصول می باشد.

ESET Cybersecurity

امکانات و ویژگیها

نرم افزار "ESET Cybersecurity" با تکیه بر هوش مصنوعی پیشرفته و اسکنر قدرتمند خود رایانه کاربر را در مقابل طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی شناخته شده و ناشناخته مورد حفاظت قرار می دهد.

Effective Detection- افزودن یک لایه حفاظتی اضافه به ماژول امنیت اینترنت شرکت"Apple" موجود در سیستم عامل، مسدود نمودن دسترسی افراد غیر مجاز از طریق شبکه به منظور سرقت اطلاعات کاربر، شناسایی بدافزارها و کدهای مخرب موجود در حافظه ها و ابزارهای ذخیره سازی جانبی و ایمیلها از جمله امکانات ارائه شده در محصول فوق می باشد.

Proactive Protection- نرم افزار "ESET Cybersecurity" قادر به شناسایی ویروسهای نوظهور، جاسوس افزارها و وب سایتهای آلوده بوده و با جلوگیری از ورود و گسترش کدهای مخرب به رایانه کاربر امنیت کاملی را فراهم می نماید.

Engineered for Mac- طراحی منحصر به فرد نرم افزار "ESET Cybersecurity" به منظور استفاده از کمترین منابع سیستمی موجب افزایش کارایی و جلوگیری از اختلال در عملکرد رایانه می گردد.

محصولی ساده و قدرتمند

شرکت "ESET" با درک از مشغله روزمره کاربران سعی در ارائه محصولی قدرتمند و سریع جهت حفاظت از اطلاعات آنها در فضای اینترنت نموده است.
  • حفاظت کامل و یکپارچه در مقابل  حجم عظیمی از تهدیدات امنیتی تحت وب با استفاده از ماژولهای ، "Web-Access"، "Protocol Filtering" و اسکن عمیق داده ها و بسته های اطلاعاتی و ارتباطی را با نرم افزارهای امنیتی شرکت "ESET" تجربه نمایید.
  • حفاظت کامل از فایلهای موجود در حافظه های جانبی و دیسکهای نوری مخصوصا در هنگانم باز شدن اتوماتیک آنها.
  • شناسایی و حذف "Rootkit" ها قبل از ورود به رایانه از دیگر امکانات موجود در نرم افزارهای شرکت "ESET" می باشد. این بدافزارها اقدام به سرقت اطلاعات شخصی و محرمانه کاربر  نموده  و یک کانال ارتباطی به منظور در اختیار گرفتن کنترل رایانه برای خرابکاران ایجاد می نمایند.

 

     مزایای نرم افزار "ESET Cybersecurity"

    نرم افزار "ESET Cybersecurity" موثرترین سیستم حفاظتی در مقابل تهدیدات امنیتی بوده و  برای آن دسته از کاربرانی است که از سیستم عاملهای "Mac OS" استفاده می نمایند طراحی گردیده است.

  •  حفاظت در مقابل آلودگی سایر سیستم عاملها -  این محصول قادر به شناسایی ویروسهای طراحی شده برای سیستم عاملهای ویندوز بوده و هنگام اتصال رایانه کاربر به شبکه در صورت مشاهده اقدام به پاکسازی انها می نماید.

  •  تنظیمات پیشرفته - وجود تنظیمات پیشرفته از قبیل: تعیین سطح اسکن، مسیرهای اختصاصی، تعریف محدوده حجم فایلها  جهت اسکن، تعیین حداکثر زمان لازم جهت اسکن هر فایل و ...

  •  حفاظت کامل - نرم افزار "ESET Cybersecurity" با استفاده از اسکنر پر سرعت و هوش مصنوعی پیشرفته خود کلیه داده ها را لحظه به لحظه بررسی نموده و در صورت آلودگی اقدام به پاکسازی آنها می نماید.

ESET Cybersecurity

      امنیت برتر برای محصول برتر

  • به روز رسانی مخزن ویروس و ماژولهای نرم افزار بطور پیوسته و بی وقفه سبب ارتقاء امنیت و افزایش ضریب ایمنی رایانه می گردد.
  • قابلیت استفاده حداقلی از منابع سیستمی بطور مثال امکان اسکن کامل دیسک سخت در پس زمینه فعالیتهای سیستم به منظور عدم ایجاد سربار در کارایی.

 

 

 

لطفا جهت تست و بررسی برنامه ، با استفاده از لینک زیر نسخه آزمایشی (30 روزه ) را دریافت نموده و نصب نمایید . در صورت تمایل می توانید جهت خرید لایسنس یک ساله ، با ما تماس بگیرید .

دانلود نسخه 30 روزه

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه این کالا در سایت سازنده آن  ، می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

مطالعه کالا در سایت اصلی

 

جهت مقایسه این محصول ، با رقبای آن می توانید نمودارهای زیر را که برگرفته از معتبرترین سایت ها در زمینه بررسی و تست محصولات امنیتی هستند ملاحظه کرده و علاوه بر این با مراجعه به  لینک های زیر محصول مورد نظر خود را  با آگاهی کامل انتخاب نمایید .

مقایسه با رقبا در سایت Eset

مقایسه با رقبا در سایت AV Comparatives

مقایسه با رقبا در سایت Virus Bulletin

مقایسه با رقبا در سایت AV Test

مقایسه با رقبا در سایت Top Ten Reviews

بر گرفته از سایت AV Comparatives

بر گرفته از سایت Virus Bulletin

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب