Emsisoft Anti-Malware 7

Emsisoft Anti-Malware 7

تولید کننده:Emsisoft
مدل کالا:Anti-Malware 7
موجودی:موجود نیست
نرم افزار امنیتی
سازنده نرم افزار Emsisoft
نوع نرم افزار امنیتی Antivirus
نسخه نرم افزار 7
تعداد سیستم قابل پشتیبانی 1و3و5
تعداد سال قابل استفاده 1
محافظت از USB
دیوار آتش(Firewall)
نظارت والدين بر دسترسي كودكان به اينترنت
جلوگيري از ايميل‌هاي ناخواسته (Spam)
مدیریت کلمه عبور
پشتیبان گیری و بازیابی خودکار از اطلاعات
صفحه کلید مجازی جهت جلوگیری از سرقت اطلاعات
رمزگذاری روی فایل ها
بهینه ساز سیستم

لطفا جهت خرید محصولات امسی سافت به سایت www.emsisoft.co.ir شرکت نگارین ویدا سپاهان تنها نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات امنیتی شرکت امسی‌سافت در جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایید ، راد پردازش هیچ گونه فعالیت و همکاری در خصوص این محصول ندارد .

(امسی سافت آنتی مالویر 7 )Emsisoft Anti-Malware 7 

ویژگـــی

Anti Malware

Internet Security

تعداد موتور های اسکن ویروس ها 2 موتور (آنتی ویروس و آنتی مخرب) 2 موتور (آنتی ویروس و آنتی مخرب)
تعداد نگهبان جهت محافظت از آلودگی 3 نگهبان 7 نگهبان
آنتی ویروس Anti Virus
آنتی مالویر و ضد مخرب Anti Malware
آنتی تروجان Anti Trojan
ضد جاسوس Anti Spyware
ضد بات Anti Bot
30 روز استفاده رایگان
پشتیبانی از زبان فارسی
آنالیز رفتار لحظه ای نرم افزار های فعال
محافظت در برابر خطر های مرور وب
مسدود کردن دستیابی به وب سایت های متقلب و مخرب
دیوار آتشین Firewall
جلوگیری از انتقال اطلاعات مشکوک و نامشخص
محافظت نرم افزار ها و اجازه دسترسی به برنامه های امن
تشخیص ضبط مخفیانه ورودی های کیبورد Anti Key Logger
حالت امن استفاده از اینترنت بانک به صورت آنلاین Internet Banking
مدیریت نرم افزار های Autorun
قابل اجرا بر روی USB

- برخی از خصوصیات کلیدی :

- جامع ترین محافظ سیستم در برابر: viruses ، trojans ، spyware ، adware ، worms ، bots ، keyloggers و rootkits و …

- دارای دو موتور اسکن برای پاکسازی : Anti-Virus + Anti-Malware

- دارای ۳ گارد محافظتی در برابر آلودگی های جدید : محافظ فایل ، مسدود کننده رفتار، محافظت از گشت و گزار

- دارای دو موتور اسکن برای پاکسازی: Anti-Virus + Anti-Malware

- نه فقط یک اسکن کننده! بلکه ترکیبی از دو موتور اسکن در سطح جهانی، the Emsisoft Anti-Malware و Bitdefender Anti-Virus engine.

- مدت زمان اسکن مانند دو آنتی ویروس جداگانه نیست. بهبود عملکرد فوق العاده برنامه این امکان را فراهم کرده است که ادغام دو موتور در بهترین شرایط و کمترین زمان برای اسکن باشد.

 ۳ گارد محافظتی: محافظ فایل، مسدود کننده رفتار، محافظت از گشت و گزار

 از نسخه ۵، محافظ فایل قابل تنظیمی برای مقایسه تمامی فایل های دریافتی یا اجرا شده با حدود ۵ میلیون الگوی نرم افزار های مخرب شناخته شده فراهم شده است.

 برخلاف سیستم های محافظی متعارف، Emsisoft Anti-Malware تنها فایل ها را بررسی نمی کند، بلکه به طور مدارم بر رفتار تمامی برنامه های اجرا شده نظارت می کند و اگر چیز مشکوکی اتفاق بیفتد هشدار می دهد.

 غیر فعال شدن راه معمول پیشبرد آلودگی ها. وب سایت هایی که سعی دارند به انتشار یا انتقال تروجان ها و یا نرم افزارهای جاسوسی و یا ارائه مطالب گمراه کننده اقدام کنند، توسط حفاظت از گشت و گذار مسدود می شوند.

 به روز رسانی دست کم ۵ نوبت در روز و به همراه محافظ  zero-day برای تجزیه و تحلیل رفتار ها، تضمین حفاظت به بهترین شکل ممکن از عفونت های جدید را می دهد.

۳ راه حذف Malware برای پاکسازی هر چیزی:

هنگامی که یک آلودگی Malware شناسایی شد، اسکن کننده موارد پیدا شده را در قرنطینه قرار داده یا در نهایت آن ها را حذف می کند.

 برای مشکلات سخت که پیش روی شما هستند، کارشناسان Malware به طور رایگان برای راهنمایی شما آماده هستند. با راهنمایی گام به گام آن ها، تضمین می شود هر گونه آلودگی بدون توجه به مقاومت آن پاکسازی شود.

 Anti-Malware ابزار های پیشرفته زیادی برای شناسایی و حذف دستی Malware ها در اختیار کاربران حرفه ای قرار می دهد. برای این منظور سیستم تجزیه و تحلیل یکپارچه HiJackFree قرار داده شده است که به شما امکان می دهد تمامی processes ، services ، auto-runs و open ports ، browser plug-ins و host entries را کنترل کنید.

راه حل امنیتی مناسب

Emsisoft Anti-Malware امنیت بسیار کاملی را فراهم می کند: Viruses, worms, bots Trojans, backdoors, keyloggers, rootkits Spyware, Adware, TrackingCookies

مزایای استفاده:

کامپیوتر شما بدون هرگونه Malware:
هارددیسک خود را با اسکن کننده Emsisoft Anti-Malware اسکن کرده و تمامی آلودگی ها را حذف کنید. کامپیوتر خود را پاک نگه داشته و آن را به حداکثر کارایی بازگردانید.

بهره مندی از تکنولوژی مسدود کننده رفتار:
 
توقف Malware قبل از اینکه شانسی برای آسیب رسانی به کامپیوتر شما داشته باشد. نگهبانی برای جلوگیری از اجرای برنامه های خطرناک بر روی کامپیوتر شما. مسدود کردن Malware از طریق تکنولوژی منحصر به فرد تجزیه و تحلیل رفتار انجام می گیرد.
 

بدون نگرانی در امنیت باشید 
 
صرف نظر از اینکه شما یک کاربر مبتدی یا حرفه ای هستید به راحتی می توانید با Emsisoft Anti-Malware آشنا شوید. شما برای محفوظ نگه داشتن خود از Malware نیاز به هیچ دانش تخصصی ندارید. به علاوه که این برنامه به بیش از ۳۰ زبان از جمله زبان پارسی   ترجمه شده است.
 

تکیه بر امنیت با بروزرسانی روزانه:
 
Emsisoft Anti-Malware دارای ویژگی بروزرسانی خودکار یکپارچه می باشد که براحتی و بدون نیاز به مدیریت فرایند بروزرسانی را انجام داده و آن ها را نصب می کند.

Emsisoft Anti-Malware Shieldامنیت بیشتر با رفتار مبتنی بر تشخیص Malware:

Emsisoft Anti-Malware دارای محافظی است که تمامی برنامه های خطرناک را قبل از اینکه شانسی برای صدمه زدن به سیستم داشته باشند شناسایی کرده و مسدود می کند. ویژگی منحصر به فرد Emsisoft Anti-Malware، ماژول مسدود کننده رفتار است که هنگامیکه یک برنامه سعی در اجرای عملی دارد که به احتمال زیاد خطرناک می باشد بلافاصله به شما هشدار می دهد. این اقدام برای هر برنامه ای انجام می گیرید حتی آن ها که ممکن است در نگاه اول بدون خطر به نظر برسند.

 

اثبات: کمک مبتنی بر تصمیمات جامعه با ویژگی شبکه Anti-Malware.

با ویژگی های شبکه Anti-Malware، برنامه Emsisoft Anti-Malware می تواند از “هوش گروه ها” استفاده کرده و یک توصیه را بر اساس تصمیمیاتی که کاربر ها در برخورد با هشدار مربوطه گرفته اند ارایه دهد. تصویر گرافیکی هشدار مربوط به وضوح درصد تصمیمات کاربر ها را نشان داده و کاربر به راحتی می تواند در مورد برنامه تصمیم گیری کند.

تنظیمات پیش بینی شده:

Emsisoft Anti-Malware با بهترین تنظیمات ممکن برای بیشتر کاربر ها نصب می شود. با این حال شما می توانید برنامه را بر اساس نیاز های شخصی خود پیکربندی کنید. به همراه Anti-Malware شما برنامه های ارزشمندی نیز دریافت می کنید.

افزونه هایی برای حرفه های ها:

Emsisoft HiJackFree

لذت بردن از کنترل کامل بر شناسایی و حذف دستی. بیشتر کاربر های حرفه ای از ابزار یکپارچه Emsisoft HiJackFree قدردانی می کنند، که به آن ها اجازه می دهد تمامی processes, autoruns و ports سیستم را آنالیز کرده و تمامی انواع Malware را دستی حذف کنند.

Emsisoft Commandline Scanner

ایده آل برای اسکن خودکار فایل های خاص. به همراه Commandline Scanner که تمامی ویژگی های اسکن کننده را فراهم می کند، اما رابط گرافیکی را در بر ندارد.

 نسخه رایگان:

هنگام دریافت و نصب، به شما ۳۰ روز آزمایشی به همراه تمامی امکانات برنامه هدیه می شود. بعد از آن برنامه به نسخه رایگان خود منتقل می شود که شامل اسکن کننده و پاکسازی مخرب ها در هر زمان که بخواهید می باشد، اما ویژگی حفاظت در برابر آلودگی جدید و حفاظت لحظه ای را شامل نمی شود.

 

لطفا جهت تست و بررسی برنامه ، با استفاده از لینک زیر نسخه آزمایشی (30 روزه ) را دریافت نموده و نصب نمایید . در صورت تمایل می توانید جهت خرید لایسنس یک ساله ، با ما تماس بگیرید .

دانلود نسخه 30 روزه

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه این کالا در سایت سازنده آن  ، می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

مطالعه کالا در سایت اصلی

 

جهت مقایسه این محصول ، با رقبای آن می توانید نمودارهای زیر را که برگرفته از معتبرترین سایت ها در زمینه بررسی و تست محصولات امنیتی هستند ملاحظه کرده و علاوه بر این با مراجعه به  لینک های زیر محصول مورد نظر خود را  با آگاهی کامل انتخاب نمایید .

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب