Bitdefender Mobile Security

Bitdefender Mobile Security

تولید کننده:Bitdefender
مدل کالا: Mobile Security for Android
موجودی:موجود نیست

گزینه های در دسترس

نحوه تحویل کالا:


Bitdefender Mobile Security for Android

آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی از گوشی هوشمند یا تبلت اندروید شما در مقابل ویروسها و در هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می نماید . این آنتی ویروس با بهره مندی از تکنولوژی ابری ، در برابر تمامی تهدیدات از دستگاه شما محافظت می کند بدون اینکه تاثیر چندانی روی باتری دستگاه بگذارد .

آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی از اطلاعات شخصی و مهم شما نیز محافظت می کند و در صورتیکه برنامه ای بخواهد بطور مخفیانه داده ای از دستگاه شما جابجا کند ، شما را آگاه می سازد .

راهنمایی جهت : آنتی ویروس برای اندروید

 ویژگیهای اصلی بیت دیفندر نسخه موبایل و تبلت :

 آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی ، قابلیت جدید ضد سرقت دارد ، که بوسیله آن می توانیددستگاه خود را  از طریق اینترنت و SMS ، مدیریت کنید . ماژول ضد سرقت چندین امکان  بصورت کنترل از راه دور ( Remote) برای شما فراهم می آورد از جمله : تعیین موقعیت دستگاه  ، قفل دستگاه ، پاک کردن اطلاعات روی دستگاه یا فرستادن پیام به دستگاه 

 آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی ، برای محافظت از دستگاه شما ، از سرویس های ابری بیت دیفندر استفاده می کند تادر زمان کار در اینترنت و در صورت مشاهده ویروسها و malware  یا phisihing به کاربر هشدار دهد .

 آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی ، با اسکن خودکار نرم افزارها بلافاصله پس از نصب برروی دستگاه اندروید شما ،  دستگاه را همواره پاک و امن نگه می دارد . این قابلیت به کاربر کمک می کند تا در مورد برنامه های جدیدی که نصب می کند ، آگاه شده و امن بماند .

این قابلیت می تواند در هر لحظه ای  دستگاه را اسکن نماید ، تا خیال شما از بابت امن بودن تمامی نرم افزارهای نصب شده بروی دستگاه و بروی حافظه جانبی آن راحت شود .

 آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی به کاربر این امکان را می دهد تا عملکرد هر یک از برنامه های روی دستگاه را کنترل کرده و سطح دسترسی هر یک را تعیین نماید . بدین ترتیب در صورتیکه برنامه ای بخواهد به اینترنت وصل شود یا پیامی ارسال کند و یا قصد دستیابی به اطلاعات حساس و شخصی روی دستگاه داشته باشد ، به شما هشدار می دهد .

 

 

 

لطفا جهت تست و بررسی برنامه ، با استفاده از لینک زیر نسخه آزمایشی (30 روزه ) را دریافت نموده و نصب نمایید . در صورت تمایل می توانید جهت خرید لایسنس یک ساله ، با ما تماس بگیرید .

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه این کالا در سایت سازنده آن  ، می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب