آنتی ویروس

آنتی ویروس

اهمیت خرید آنتی ویروس اورجینال :

بسیاری از کاربران ، این پرسش را مطرح می کنند ، که هزینه برای خرید آنتی ویروس اورجینال چه ضرورت و توجیهی دارد ؟ و هنوز هم اعتقادی به خرید آن ندارند . شاید یکی از دلایل بارز آن ، عادت نداشتن به استفاده از نرم افزارهای اورجینال می باشد . اما توجه شما را به چند نکته مهم جلب می کنیم :

1- به طور کلی عملکرد یک نرم افزار و برنامه کاربردی لایسنس دار همیشه بهتر از یک نرم افزار قلابی و کرک شده می باشد. در عین حال برنامه های اورجینال ، دارای خدمات پشتیبانی و بروز رسانی می باشند . و برنامه بطور خودکار بروز شده و با یک بار خرید ، همواره از آخرین نسخه نرم افزار برخوردار خواهید بود .

2- آنتی ویروس یک نرم افزار امنیتی و حساس می باشد، یک آنتی ویروس به همه جای سیستم عامل شما دسترسی دارد و در صورت استفاده از یک آنتی ویروس تقلبی امکان سوء استفاده از کامپیوتر شما افزایش می یابد . و اگر آنتی ویروس درست کار نکند ، می تواند به سیستم عامل شما لطمه زده و سیستم شما را دچار مشکل نماید . بعبارت دیگر ، چون آنتی ویروس به تمام منابع سیستم شما دسترسی دارد ، در صورتیکه عملکرد مناسبی نداشته باشد ، به جای اینکه موجب حفظ امنیت سیستم شما شود ، برعکس امکان ایجاد لطمه نیز خواهد داشت .

3- یک آنتی ویروس را هیچ وقت مانند یک نرم افزار معمولی ندانید، مهمترین بخش هر آنتی ویروس پشتیبانی و ساپورت آن می باشد. بدون ساپورت شما یک نرم افزار معمولی تهیه کرده اید و در برابر مشکلات و ناسازگاری های احتمالی هیچ کس پاسخگوی شما نخواهد بود

4 - خاطر آنتی ویروس هایی را تهیه نمایید ، که از خدمات معتبر داخلی برخوردار باشند ، چرا که به علت تحریم های اعمال شده ، برخی از برندها علیرغم شهرت و معتبر بودن ، فاقد خدمات و پشتیبانی می باشند و در صورتی که مشکلی برای شما پیش بیایید ، علیرغم هزینه ای که برای آنتی ویروس پرداخت نموده اید ، کسی پاسخگوی شما نخواهد بود .

5- توجه نمایید که آنتی ویروسی که تهیه می نمایید برای منطقه ایران ارایه شده باشد ، چون برخی آنتی ویروسها ، با کنترل  IP سیستم شما و تشخیص ناسازگاری منظقه ای احتمال از بین رفتن لایسنس و هدر رفتن پول شما می شود .

6 - قیمت آنتی ویروسها معمولا نسبت به بقیه Software ها مناسب تر است  و هزینه مالی زیادی را به خریدار تحمیل نمی کند. با خرید نسخه های چند کابره می توانید با پرداخت هزینه کمتر، سیستم خود را ایمن نمایید ، لازم به ذکر است که اگر نسخه های چند ساله نیز تهیه نمایید ، با پرداخت هزینه بسیار اندک می توانید برای دو یا سه سال متوالی بدون دغدغه سیستم خود را ایمن نگاه دارید . در واقع با پرداخت هزینه ای حداکثر 20 درصد بالاتر از یک لایسنس یک ساله می توانید لایسنس دو ساله تهیه نمایید و هزینه سالیانه جهت آنتی ویروس را به حداقل برسانید .

7 - با خرید یک آنتی ویروس در واقع کامپیوتر و اطلاعات شخصی  ، نظیر عکس های خانوادگی و ... خود را در برابر مسائل ضدامنیتی و خرابکاری بیمه می کنید . نسخه های اینترنت سکیوریتی ، که دارای دیوار آتش ( Firewall )  نیز هستند ، سطح ایمنی سیستم شما را بالاتر برده ، و احتمال هر نوع هک و سرقت اطلاعات بر روی سیستم شما را به شدت کاهش می دهد . البته ویندوز نیز بطور پیش فرض دارای  دیوار آتش ( Firewall ) می باشد ، که در صورت استفاده از نسخه آنتی ویروس ، می توانید از دیوار آتش خود ویندوز استفاده نمایید .

8 - یک آنتی ویروس علاوه بر آپدیتهای روزانه که مانع ویروسی شدن کامپیوتر شما می شود، در مواقع بحران و حمله شدید ویروسها و Wormها خود را بخوبی نشان می دهد . در مواقع اضطراری که یک ویروس به سرعت و بصورت سراسری ، فراگیر می شود ، سازندگان آنتی ویروس ، با سرعت هر چه تمام تر ، برنامه های خود را بروز می کنند که سیستم مشتریان خود را امن نگه دارند ، که در صورت استفاده از آنتی ویروس اورجینال ، برنامه امنیتی شما بطور خودکار بروز شده و سیستم شما را بدون هیچ نگرانی امن نگه می دارد . 

9 - آنتی ویروس های اورجینال ، فقط در اولین مرتبه از بروز رسانی ، حجم قابل توجهی را دانلود می کنند و در سایر مراتب بروز رسانی حجم بسیار اندکی را دانلود می نمایند ، در صورتیکه از آنتی ویروس های کرک شده ، هر سری مجور هستید که کل فایل بروز رسانی را دانلود کنید که حجمی در حدود 60-70 مگابایت در هر سری می باشد . در ضمن بسیاری مواقع آپدیت های آفلاین با فاصله زمانی از طرف سازندگان آنتی ویروس ارایه می شوند ، که احتمال آلودگی سیستم شما نیز در این مدت می باشد .

خرید انتی ویروس

کدام آنتی ویروس مناسب است ؟ کسپرسکی ، نود32 ، بیت دفندر ، جی دیتا ، آویرا و ...

در سایت راد پردازش ، قابلیت های آنتی ویروس ها بر اساس توانایی و ویژگی هایی که دارند ، برای اولین بار تعریف و دسته بندی شده است ، و می توانید براحتی نسخه های مختلف آنتی ویروس های برند های متعدد را با هم مقایسه نمایید و با آگاهی بر قابلیت ها نسخه مورد نظر خود ، آن را انتحاب نمایید .  در ضمن مقایسه کیفی آنتی ویروس ها ، می توانید با مطالعه تب " مقایسه با رقبا " در لیست محصولات آنتی ویروس ها ، از جنبه های مختلف ، آنتی ویروس ها  را با هم مقایسه کنید ، چه از نظر امکانات و چه از نظر سرعت .علاوه بر نمودارهایی که جهت سهولت استفاده شما قرار داده شده ،  لینکهایی از برترین سایت های بررسی کننده آنتی ویروس ها نیز قرار داده شده تا در صورت تمایل بتوانید سایت های مرجع در این زمینه را نیز مطالعه نمایید و خریدی مطمئن داشته باشید . اگر سایت های تخصصی در زمینه سنجش و مقایسه آنتی ویروس ها را با دقت مطالعه و مقایسه فرمایید ، به بهترین نتیجه خواهید رسید . علاوه بر اینکه می توانید نسخه 30 روزه هر یک از محصولات را نیز از سایت راد پردازش دریافت نمایید و پس از تست محصول مورد نظر و رضایت از عملکرد آن ، با اطمینان بیشتری خرید نمایید .

جستجو