Microsoft Office 2007

Microsoft Office 2007

تولید کننده:Microsoft
مدل کالا:Office 2007
موجودی:موجود نیست

نسخه ی کامل مایکروسافت آفیس 2007

محیط ظاهری کلیه نرم افزار های مجموعه آفیس به کلی دگرگون شده است و دسترسی به انواع ابزارهای ویرایشی بهتر و راحت تر صورت میگیرد.به طور کلی تمام تغییرات در جهت راحتی کار و ارتباط بهتر کاربر با محیط آفیس صورت گرفته است.
این مجموعه ی کامل با حجمی بالغ بر 2.7 گیگابایت بر روی یک دی وی دی عرضه شده است و نسبت به نسخه ی قبلی که بر روی یک سی دی عرضه شده بود حاوی چند نرم افزار حرفه ای تر میباشد. Microsoft Project (نسخه استاندارد و حرفه ای)، Microsoft Visio (نسخه استاندارد و حرفه ای) و Microsoft Sharepoint Designer که نام جدید نرم افزار پرطرفدار فرانت پیج است و از این پس فرانت پیج با این نام عرضه خواهد شد.
به علاوه در این نسخه شما میتوانید به سادگی هریک از نرم افزارها را جداگانه نصب و حذف کنید و ملزم به نصب تمامی نرم افزارها به صورت یکجا نخواهید بود.
نرم افزارهای این بسته عبارتند از:

Word2007: قدرتمندترین نرم افزار پردازشگر کلمه در دنیا که امکانات و زیبایی های بیشماری نسبت به نسخه های پیشین دارد.

Access 2007: نرم افزاری بسیار رایج برای ساختن بانک های اطلاعاتی و تهیه گزارش های حرفه ای و به اشتراک گذاشتن انها.

Outlook 2007: نرم افزار بسیار مطمئن و قوی برای مدیریت ایمیل ها که امکانات زیادی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

Powre Ponit 2007: رایجترین نرم افزار برای ساخت اسلایدهای آموزشی که به شما کمک می کند از آنها در کنفرانس ها و همایش های مختلف استفاده کنید.

Excel 2007: قوی ترین نرم افزار که به شما کمک می کند با استفاده از فرمول های ریاضی منابع مالی را مدیریت کرده و یک سیستم حسابداری شخصی ایجاد کنید.

Groove 2007: نرم افزازی کامل برای انجام فعالیت های تیمی و گروهی بر روی دیتا های مختلف و ایجاد دسترسی تعریف شده روی اطلاعات مشترک.

InfoPatch 2007: نرم افزاری برای جمع آوری و مدیریت اطلاعات و داده ها و انجام فعالیت های تجارت الکترونیک.

OneNote 2007: دفترچه یادداشتی که به شما امکانات مختلف نظیر یادآوری رویداد های مهم یادداشت اطلاعات شخصی و.... را در محیطی با امنیت بالا فراهم می کند.

Publisher 2007: با استفاده از Publisher قادر به ساخت وب سایت ، فرم ها ، کارتهای تجاری ، آگهی ، تقویم روزانه ، کارتهای تبریک ، علامت ها ، پوستر ،و بازاریابی با استفاده از پست الکترونیک و موارد بسیار دیگر خواهید بود.

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب