Microsoft Office Pro Plus 2013

Microsoft Office Pro Plus 2013

تولید کننده:Microsoft
مدل کالا:Office Pro Plus 2013
موجودی:موجود نیست

Office Pro Plus 2013 (مایکروسافت آفیس 2013 ) :

مشخصات این محصول و توضیحات مربوطه به این شرح است : 
نسخه اشتراکیOffice 365 که مبتنی بر سرویس ابری است در مدل های زیر عرضه خواهد شد: 
Home Premium : که 20GB فضای ذخیره سازی SkyDrive، و 60 دقیقه اشتراک ماهانه Skype را دارد 
Small Business Premium : که قابلیت هایی چون تقویم مشترک، ای میل کاری، و برگزاری کنفرانس به صورت HD را دارد. 
ProPlus : مخصوص کمپانی های بزرگ است. 
اگر شما Office 2013 را بخرید تنها آخرین به روز رسانی ها را دریافت خواهید کرد اما با نسخه اشتراکی Office 365 امکانات و به روز رسانی های بسیار بیشتری در اختیار خواهید داشت. 
علاوه بر این نسخه Microsoft RT این آفیس هم موجود است که مخصوص تبلت های مبتنی بر ARM است و به صورت رایگان بر روی تبلت های RT از جمله سرفیس نیز قرار خواهد گرفت. آنطور که در رویداد خبری دیروز مایکروسافت اعلام شد نسخه Home and Student آفیس 2013 مبتنی بر RT شامل برنامه های Word،Excel،PowerPoint و OneNote می باشد. 
اگر شما مجموعه جدید آفیس مایکروسافت را تهیه کنید می توانید آن را حداکثر روی 5 کامپیوتر اجرا کنید و اگر پس از این هم مایل بودید مجموعه خود را روی کامپیوتر دیگری نصب کنید باید یکی از نسخه ها را غیر فعال کنید. همچنین به یک اکانت رایگان Windows Live Microsoft نیاز دارید تا بتوانید از به اشتراک گذاری ابری اسناد از طریق SkyDrive استفاده کنید. 
به نظر می رسد که آفیس جدید به لحاظ بصری و لمسی بسیار کارآمد تر شده و نیز با قلم های تبلت های مبتنی بر ویندوز 8 بیش از گذشته سازگار است. امکانات اجتماعی جدید تر و نیز یکپارچگی با اسکایپ نیز از ویژگی های جدید آخرین نسخه آفیس مایکروسافت است. که در خوشبینانه ترین حالت باید بگوییم آفیس جدید ارتقا یافته است اما در مجموع تمام این ویژگی ها در حال حاضر هم از طریق سایر سرویس ها و نرم افزار روی کامپیوتر های شخصی وجود دارد. OneNote وLync هم ویژگی های جدیدی از جمله امکان یادداشت برداری و ارتباطات تصویری آنلاین را به کابران مجموعه جدید آفیس ارائه می دهند. پشتیبانی از قلم های تبلتی فرصت هایی از قبیل نشانه گذاری گاه به گاه اسناد و نیز یادداشت برداری با قلم را پیش روی کاربران قرار خواهد داد. 
Micrsosoft Office 2013 به صورت پیش فرض اسناد را از طریق SkyDrive روی فضای ابری ذخیره خواهد کرد. تنظیمات، دیکشنری و قالب ها هم روی ابرها قرار دارد. 
Office 2013 امکان دسترسی به برخی از مرروگرهای وب را که روی آی پد و آی فون کار می کنند فراهم خواهد کرد. اما فقط در همین حد. هیچ حرفی درباره نسخه ای از آفیس جدید که مخصوص iOS باشد زده نشده. اگرچه اپلیکیشن OneNote در نهایت نه تنها برای iOS بلکه حتی برای اندرویید و سیمبیان هم ارائه خواهد شد. 
برای نصب این مجموعه شما به ویندوز 7 یا ویندوز 8 مخصوص کامپیوتر های شخصی نیاز دارید و تبلت ها هم باید مبتنی بر ویندوز RT باشند. 
نسخه جدید آفیس مایکروسافت به طور خاص برای استفاده در تبلت ها و اسمارت فون ها بهینه سازی شده است. طرح بندی آن بسیار ساده شده و آیکون های اضافه شده به آن از لحاظ لمسی بسیار سازگارتر و کارآمد ترند. از آنجاییکه Ribbon هنوز در Word باقی مانده است شما می تواند برای داشتن یک دید واضح تر تمام درهمریختگی های اینترفیس را از بین ببرید. به جز این موارد، بیشتر تمرکز مایکروسافت روی بهبود استفاده رسانه ای و نیز کاهش مصرف بوده است. حالت خواندن اسناد در تبلت ها نیز بسیار بهینه شده است درست مثل خواندن کتاب و از طریق صفحات آسانسوری و می توان از طریق اسناد ویدئوها را تماشا کرد. همچنین می توان تصاویر گرفته شده از طریق دوربین تبلت را به اندازه سایز اسناد تغییر داد و نیز با استفاده از حرکات انگشت طرح بندی آن را هم می توان تغییرداد. یک دکمه هوشمند هم در این نسخه تعبیه شده که با انگشت کنترل می شود و می تواند خیلی سریع فونت ، سایز و رنگ قلم را تغییر دهد. 
آفیس را از طریق SkyDrive پشتیبانی و کاملا به صورت یکدست تغییرات ثبت شده به روز خواهد کرد. اما مشخص نیست که آفیس جدید روی تلفن ها چقدر قوی ظاهر خواهد شد. 
Microsoft Lync از اسکایپ به منظور ارتباطات تصویری چند نفره پشتیبانی خواهد کرد. که بیشترین تاثیر را روی ملاقات های اداری خواهد گذاشت. ارائه دادن از طریق یک صفحه نمایش 80 اینچی می تواند یک گردهمایی تعاملی عظیم را برای هیئت مدیره و همکاران اداری فراهم کند.

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب