Libratone | اسپیکر لیبراتون

Libratone | اسپیکر لیبراتون

شرکت دانمارکی  لیبراتون در سال 2009 تاسیس گشته است . این اسپیکرهای از طراحی ویژه ای که 360 Scandinavian™ خوانده می شود، بهره می برند که باعث انتشار صدا در تمامی جهات می شود ، مانند نواختن زنده یک ساز آکوستیک که صدا در فضا پخش می شود .

نسل جدید بلندگوهای دانمارکی لیبراتون با استفاده از Wifi و فناوری‌های Airplay و DLNA کیفیت صدا و برد بی‌سیم گوشی‌های هوشمند را ارتقا می‌دهد.

این بلندگو که در چهار مدل Zipp ,live , loop و Lounge در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از فناوری‌های Airplay و DLNA استفاده می‌کند و به کاربران گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌های عامل IOS و Android امکان می‌دهد که با محدودیت‌ها و ضعف‌های پخش بلوتوث خداحافظی کرده و از کیفیت بسیار بالای صدا و برد بیشتر بی‌سیم لذت ببرند. فناوری Full Room به‌کار رفته در این بلندگوها به‌صورت 360 درجه صدا را در تمامی جهات پخش می‌کند و شنونده، صدای بلندگو را در تمام فضا به‌طور یکسان دریافت می‌کند.

پوشش خاص این بلندگوها در رنگ‌های متنوع و از جنس پشم ایتالیایی است و کاربران می‌توانند با توجه به سلیقه و دکوراسیون محل قرارگیری بلندگو، رنگ پوشش آن ‌را تغییر دهند.
 بلند‌گو‌های لیبراتون علاوه بر قابلیت پشتیبانی از فناوری‌های Airplay  و DLNA، از طریق بلوتوث و سیم با کانکتور 5/3 میلی‌متری نیز قابل استفاده است و به چهار روش مختلف قابلیت اتصال و پخش صدا را دارد.

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس: