TrustPort Internet Security

TrustPort Internet Security

تولید کننده:TrustPort
مدل کالا: Internet Security 2014
موجودی:موجود نیست

گزینه های در دسترس

تعداد کاربر ( مبالغ پایین به قیمت نسخه تک کاربره اضافه می شود ):


کالاهای مرتبط (11)
نرم افزار امنیتی
سازنده نرم افزار TrustPort
نوع نرم افزار امنیتی Internet Security
نسخه نرم افزار 2013
تعداد سیستم قابل پشتیبانی 1و3و6
تعداد سال قابل استفاده 1
محافظت از USB
دیوار آتش(Firewall)
نظارت والدين بر دسترسي كودكان به اينترنت
جلوگيري از ايميل‌هاي ناخواسته (Spam)
مدیریت کلمه عبور
پشتیبان گیری و بازیابی خودکار از اطلاعات
صفحه کلید مجازی جهت جلوگیری از سرقت اطلاعات
رمزگذاری روی فایل ها
بهینه ساز سیستم

TrustPort Internet Security 2013

محافظت کاملی از کامپیوتر و داده های شما در برابر برنامه های مخرب و خطرات آنلاین انجام میدهد . برنامه ویروس ها و نرم افزار های جاسوسی را در هر نقطه از کامپیوتر شما تشخیص داده و از تلاش هکرها برای نفوذ به کامپیوتر شما جلوگیری مینماید . شما نه تنها این قابلیت را دارید که فایل های باز را بصورت مداوم مشاهده نمایید، بلکه در همان زمان این قابلیت را دارید تا ایمیل ها و فایلهای دانلود شده از وب را اسکن نمایید . همچنین با ماژول Portunes این محصول میتوانید فایل های حساس را بر روی موبایل و کامپیوتر خود بصورت سنکرون (همگام سازی شده) و سازگار، ذخیره نمایید.

  حفاظت از سیستم فایل

واحد امنیت بصورت مستمر فایل های باز شده را نمایش میدهد و جلوی راه اندازی نرم افزارهای مخرب را میگیرد و همچنین در فواصل زمانی معین برنامه یک چکاپ پیشگیرانه را در تمام سطح دیسک انجام میدهد . این برنامه با استفاده از دو موتور اسکن با کارایی بالا، این قابلیت را دارد تا بعنوان یکی از بهترین برنامه های شناسایی کدهای مضر در جهان، خود نمایی نماید.

  حفاظت از وب

صفحات وب یکی از پر استفاده ترین روزنه ها برای نفوذ ویروس ها میباشند؛ اینترنت سکوریتی تراست پورت فایل ها را زمانی که که از اینترنت بارگذاری میشود، اسکن میکند و همچنین این امکان را دارد که داده های در جریان (مانند صدا و ویدئو ) که نیازی به اسکن ندارند را تشخیص دهد . اینترنت سکوریتی سایت های Phishing معروف را نیز شناسایی و بلاک میکند.

 محافظت از پست الکترونیک

اینترنت سکوریتی تراست پورت ایمیل ها را از لحاظ وجود نرم افزار های مخرب و اسپم ها کنترل میکند و پشتیانی کاملی از Microsoft Outlook، Mozilla Thunderbird، Outlook Express، Windows Mail  و The Bat دارد . همچنین این امکان وجود دارد تا تمامی ارسال های دریافتی از کاربران انتخاب شده بررسی شود.

 فایروال شخصی

تمامی ارتباط های کامپیوتر با دنیای خارج مانیتور میشود، فایروال بصورت اتوماتیک تمامی برنامه های سالم را تشخیص داده و به آنها اجازه ارتباط با دنیای اینترنت را میدهد و برنامه های مشکوک مسدود میشوند و یا در وضعیت های خاص قرار میگیرند و همچنین شما این قابلیت را دارید تا روش برخورد فایروال در صدور مجوز و یا مسدودی ارتباطات را تعیین نمایید . اینترنت سکوریتی تنظیمات فایروالی وسیعی را برای شما فراهم نموده است.

 فقل والدین

برنامه دسته بندی های متفاوتی برای محتواهای ناخواسته وب دارد، برای مثال سایت های غیر اخلاقی یا قمار . این امکان وجود دارد تا چنین سایت هایی بلاک شوند و بمنظور محافظت کودکان از محتواهای ناخواسته، کاربران شخصی این امکان را دارند تا پروفایل مورد نظر خورد با اعمال مسدودی های طبقه بندی شده بسازند.

آنتی ویروس قابل حمل

یک قابلیت ویژه که در این محصول ارائه شده است ایجاد یک آنتی ویروس قابل حمل بر روی فلش دیسک میباشد و داده های شما بر روی فلش ذخیره شده و برای همیشه محافظت میشوند . هر زمان که شماوقت آزاد داشته باشید، میتوانید هر کامپیوتری را با رابط آنتی ویروس در فلش دیسک اسکن نمایید.

لطفا جهت تست و بررسی برنامه ، با استفاده از لینک زیر نسخه آزمایشی (30 روزه ) را دریافت نموده و نصب نمایید . در صورت تمایل می توانید جهت خرید لایسنس یک ساله ، با ما تماس بگیرید .

دانلود نسخه 30 روزه

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه این کالا در سایت سازنده آن  ، می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

مطالعه کالا در سایت اصلی

 

جهت مقایسه این محصول ، با رقبای آن می توانید نمودارهای زیر را که برگرفته از معتبرترین سایت ها در زمینه بررسی و تست محصولات امنیتی هستند ملاحظه کرده و علاوه بر این با مراجعه به  لینک های زیر محصول مورد نظر خود را  با آگاهی کامل انتخاب نمایید .

 

نوشتن نظرتوجه : HTML ترجمه نمی شود!

[!-- بد  --]          خوب