بهترین بازیهای XBOX ONE X

1

بهترین بازیهای XBOX ONE X

دو شرکت سونی و مایکروسافت تصمیم گرفتند در سال جاری و گذشته کنسول میان نسلی قدرتمند PS4 Pro و XBOX ONE X را عرضه دارند که با مشخصات رده بالا خود می توانند عملکرد بالایی داشته و بتوانند بازیها را باکیفیت 4K HDR اجرا کنند.

در حالی که سونی سال 2016 کنسول خود را عرضه داشت اما XBOX ONE X اولین سال عرضه خود را سپری می کند و انتظار می رود در تعطیلات شاهد فروش عمده آن باشیم. در همین بین قصد داریم شما را با بهترین بازیهای XBOX ONE X آشنا سازیم که قادر هستند با کیفیت 4K HDR اجرا شوند و کیفیت گرافیکی بالایی داشته باشند.

1-HALO 5: GUARDIANS

عنوان شوتر اول شخص انحصاری XBOX ONE که در سال 2015 منتشر شد و در این میان به پشتیبانی از کنسول XBOX ONE X با کیفیت 4K می پردازد و عملکرد پردازشی بالایی دارد.

2-FORZA HORIZON 3

بازی ریسینگ FORZA HORIZON 3 سال 2016 برای XBOX ONE منتشر شد و با استقبال بسیاری در فروش رو به رو شد. عنوانی که با کیفیت 4K روی XBOX ONE X اجرا می شود و عملکرد گرافیکی بالایی را روی کنسول میان نسلی مایکروسافت می توان مشاهده کرد.

3- GEARS OF WAR 4

شرکت مایکروسافت در سال 2016 با همکاری استودیو The Coalition عنوان شوتر سوم شخص GEARS OF WAR 4 را برای XBOX ONE منتشر کردند که حتی برای ویندوز 10 نیز انتشار پیدا کرد. این بازی قادر است با کیفیت کامل 4K/60fps روی XBOX ONE X اجرا شود.

4- FIFA 18

بازی FIFA 18 در سال جاری برای پلتفرم های مختلفی از جمله XBOX ONE منتشر کرد و پیشتر نیز با عرضه کنسول XBOX ONE X شاهد پشتیبانی آن با کیفیت 4K هستیم.

5-FORZA MOTORSPORT 7

شرکت مایکروسافت و استودیو ترن 10 سال جاری نسخه جدید سری بازی های فورتزا را برای XBOX ONE و ویندوز 10 منتشر کرد. در این میان بازی با کیفیت 4K روی XBOX ONE X اجرا می شود.

6-CUPHEAD

بازی CUPHEAD ساخته استودیو MDHR بوده که با طراحی گرافیکی همانند کارتون های دهه 1930 توانست گیم پلی لذت بخشی را فراهم سازد. این بازی برای PC و XBOX ONE منتشر شد و با کیفیت 4K روی XBOX ONE X اجرا می شود.

7-MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

بازی MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR در سال جاری برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر شد و پیشتر بروزرسان پشتیبانی با کیفیت 4K روی XBOX ONE X نیز انتشار یافت.

8- CALL OF DUTY: WW2

بازی CALL OF DUTY: WW2  در نوامبر سال جاری برای PC، PS4 و XBOX ONE منتشر شد و پیشتر بروزرسان نسخه XBOX ONE X را نیز دریافت کرد تا با کیفیت 4K روی کنسول قدرتمند مایکروسافت اجرا شود.

9-ASSASSIN’S CREED: ORIGINS

ASSASSIN’S CREED: ORIGINS جدیدترین ساخته استودیو یوبیسافت بوده که پیشتر برای PC، PS4 و XBOX ONE منتشر شد. همچنین اخیرا یوبیسافت بروزرسان 4K نسخه XBOX ONE X را منتشر کرده تا این بازی با کیفیت بالایی اجرا شود.

10-  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

عنوان شوتر آنلاین PUGB پیشتر برای PC منتشر شد و به تازگی نیز برای کنسول XBOX ONE انتشار پیدا کرد. در این بین کمپانی مایکروسافت با انتشار بروزرسان نسخه XBOX ONE X موجب شد تا بازی موردبحث محبوب با کیفیت 4K روی کنسول اجرا شود.

منبع