قرار دادن واژه رایگان برای قیمت صفر در وردپرس

18

سلام خدمت وردپرس دوستان عزیز

من برنامه نویس نیستم، این ها موارد کاربردی و مهمی هستند که بعد از چند سال داشتن چند سایت وردپرس و کلی گشت و گزار در سایت های داخلی و خارجی ، سعی کردم راهکاری های ساده و مفیدی پیاده کنم که بدون انجام کدنویسی های پیچیده، پر استرس و ریسک دار خیلی راحت با ماژول های بسیار ساده می تونین مشکل تون رو حل کنید .
امیدوارم کمکی به همه دوستان وردپرسی کرده باشم
علی راد


در خصوص اینکه بخواین قیمت کالایی به صورت تماس بگیرید و…نمایش داده بشه ماژول های زیادی در سایت های داخلی و خارجی هست و با استفاده از ووکامرس فارسی هم می تونید این کار رو به راحتی انجام بدین کافیه قیمت رو خالی بگذارید و متن { تماس بگیرید } هم طبق سلیقه تون قابل تغییر و تنظیم هست . 

ولی در خصوص اینکه اگر قیمت کالایی رو صفر وارد کنید و بخواین متن دلخواه به جاش بذارین مثلا رایگان، هدیه و … من کلی در اینترنت گشتم همه کدنویسی های مختلفی رو قراردادن که اگر آشنایی چندانی هم با کدنویسی نداشته باشین قطعا می ترسین به فایل مهمی مثل functions.php در فایل قالب اصلی سایت تون دست بزنید حق هم دارین من هم که اهل ور رفتن هستم علاقه ای به این کار ندارم .

بعد از کلی جستجو یک ماژول ۱۴ کیلوبایتی به اسم Display Price Free  پیدا کردم که خیلی راحت این کار رو براتون انجام میده و می تونین متن دلخواه تون رو به جای عبارت زشت { ۰ تومان } قرار بدین به همین راحتی .

این ماژول خیلی قشنگ کار می کنه و در همه بخش های سایت هم عبارت دلخواه تون لود می شه از سبد خرید و… همه جا .

نمونه صفحه برنامه ، لینک دانلود مستقیم و لینک مخزن وردپرس همه همینجا ست.

حالشو ببرین

 

دانلود مستقیم

لینک مخزن وردپرس