سریال بهتره با ساول تماس بگیری

6

[views]

سریال برکینگ بد قطعا جز ” ترین ” های سریال در دنیا محسوب می شه، موفق ترین، پرببیننده ترین و …. و این قاعده در ایران هم وجود داره، ولی خیلی جالبه که سریال ” بهتره با ساول تماس بگیری” که خالقان اصلی برکینگ بد یعنی وینس گلیگان و پتر گولد آن را ساختند، حتی اسمش به گوش خیلی ها نخورده و باید تک تک به طرفداران برکینگ بد توصیه اش کرد .
سریال بهتره با ساول تماس بگیری بسیاری از کاراکترهای جذاب، دوست داشتنی، پیچیده و چند بعدی برکینگ بد رو به تصویر می شه و نحوه اتصال حلقه های این زنجیر و چگونگی شکل گیری روابط شون رو خیلی زیبا و دلنشین به تصویر می کشه .

روایت داستان از لحاظ پیش بردن چند داستان موازی که هر کدوم حال و هوا و ریتم متفاوتی دارن، واقعا جذاب و دیدنی هست .
سریال از جایی شروع می شه که ساول بعد از وقایع برکینگ بد، وارد زندگی جدیدش با هویت و ظاهر جدیدی شده و داستان با یک فلش بک وارد زندگی گذشته ساول قبل از دوران وکالتش می شه و شروع به روایت زندگی ساول گودمن یا در اصل جیمی مک گیل می کنه و اتفاقاتی که براش می افته و…
داستان مانند قرار گرفتن تکه های یک پازل با ریتمی دوست داشتنی پیش میره و کنار هم قرار می گیره، اینکه چطور ساول وکیل شد و به اسم ساول تغییر نام داد؛ چطور ساول با مایکل ارمنترات آشنا می شه و رابطه کاری شون ایجاد می شه، نحوه آشنایی و اتصالش به باند مواد مخدر و…. هزاران داستان ریز و تماشایی دیگه که خیلی عالی پرداخت و به تصویر کشیده شده اند .

علاوه بر کاراکترهای جذابی مانند ساول گودمن، مایکل ارمنترات، گوستاو فرینگ که قبلا دیدیم، کاراکترهای منفی دوست داشتنی دیگه ای مانند لالو سالامانکا نیز وارد داستان می شن که با بازی ها واقعا درخشان تو ذهن نقش می بندند و علیرغم اینکه به وضوح کاراکتر منفی رو به تصویر می کشن ولی نمی تونی دست از دوست داشتن اونها بر داری ….

امیدوارم در این مطلب کوتاه که سعی کردم بدون اسپویل بنویسم قدری تونسته باشم ترغیب تون کنم که به تماشای این اثر فوق العاده بشینید که فصل ۵ آن هم چند وقت پیش پخش و به پایان رسید .